Kodulehe suunaja

Liidu Noorsootöö Keskus

LNK uus logo

LNK VISIOON on tagada (EKBK Liidu) koguduste jätkusuutlikkus ja aidata lapsi, noori ja noori täiskasvanuid kasvada kristliku küpsuse suunas.

LNK töö toimub kohalikes kogudustes, kus kuulutatakse evangeeliumi erinevatele eagruppidele arusaadavas keeles ja sobivas vormis. Üks toetab ühte ja teine teist ja nii areneb koostöövõrgustik üle Eesti. Noorte töövormid on väga mitmekesised ja misjonimeelsed, teismeliste töö on aktiviseerunud, laste hulk kogudustes on kinnituseks koguduse jätkusuutlikuna püsimisel. Ühtekokku osaleb noorsootöös paartuhat noort inimest. Erinevate põlvkondade ühine teenimine on võti koguduse jätkusuutlikuna püsimisel. Aasta jooksul ühinetakse mitmel korral suuremaks meeskonnaks, et ühiselt koos Jumalat teenida lastepäevadel, piiblipäevadel, suvefestivalil. Lisaks on veel mitmeid väiksemaid ettevõtmisi. Nii saavad teoks suured sündmused, kus jagub õnnistust nii tegijatele kui osalejatele.

Täpsem info LNK kodulehel www.lnk.ee 

Liidu Noorsootöö Keskus
Koskla 18 • 10615 Tallinn
pangaülekanded: Eesti EKBK Liit
Swedbank EE472200001120173874
GSM 5552 2580 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017