Kodulehe suunaja

Sotsiaaltöö keskus Sõbra Käsi

SA Sõbra Käsi peamised tegevused 2015. aastal

Kopli supiköök, Tallinn

Tallinna vähekindlustatud inimesed said aastaid koostöös Sõbra Käe ja Päästearmeega seitsmel päeval nädalas sooja suppi. Sõbra Käe juhitav Kopli supiköök oli avatud neljal päeval nädalas ja Päästearmee supiköök kolmel päeval nädalas. Iga päev teenindati kuni 220 abivajajat. Supiköögis teenis kaasa 70 vabatahtlikku Oleviste kogudusest, Tallinna Kalju kogudusest, Aleksander Nevski Katedraali kogudusest, Naiskodukaitsjate organisatsioonist ja noorteorganisatsioonist Serve The City.

Seoses linnaosa arendustegevusega sulges Kopli supiköök oma uksed 2015. aasta septembrikuus. Sõbra Käsi tänab kõiki, kes pikkade tegutsemisaastate jooksul supiköögi tegevusse eri viisidel panustasid ja otsib uusi võimalusi inimeste toetamiseks.

Koostöö Toidupangaga

Sõbra Käe ja Toidupangaga koostöös varustati igal nädalal umbes 70 puudustkannatavat peret toidupakkidega. Toidupakke jagasid Sõbra Käe töötajad ja vabatahtlikud Tallinna Kalju kogudusest.

Hoolime Koos” 

Valduste OÜ kaupluste keti “Sõbralt Sõbrale” Eestist kogutud kauba müügist saadud vahenditega on 2015. aasta jooksul jagatud abi mitmesajale perekonnale. Suurim koostööprojekt oli Nuutsaku talve- ja suvelaager vähekindlustatud perede lastele.

“Hoolime Koos” vahendid on andnud liidu kogudustele hea võimaluse arendada sotsiaalset tegevust oma kogukonnas ning nähtavate vahenditega abistada puudustkannatajaid. Peamiselt lastega peresid on toetatud mööbli, riiete, kodumasinate ja muu igapäevaeluks vajalikuga.

365 – iga päev ühele lapsele sünnipäev“

Hoogu on sisse saamas lastele suunatud projekt, mis koostöös vahvate haridusasutustega (Tartu Loodusmaja, Tähetorn, Tartu Mänguasjamuuseum, Seikluspark, Tallinna Lennusadam, Tallinna Teletorn) aitab korraldada meeldejääva sünnipäeva lastele, kellel muidu jääks suure tõenäosusega sünnipäev pidamata. (koduleht 365sünnipäeva.ee)

 Narva Laste Tuba

Keerulistest oludest pärit laste jaoks mõeldud päevakeskus, kus nad saavad õppida, koos tegutseda ja areneda. Sõbra Käsi on toetanud nende huvitegevust, kaasanud laagritesse ja sisustanud koolivaheaegu.

Mirjam Link
SA Sõbra Käsi tegevjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon 56 220 132

Vaata ka: Sotsiaaltöö keskus Sõbra Käsi tegevus 2013. aastal

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017