Kodulehe suunaja

Venekeelne töö

Venekeelsete koguduste ühendus tervitab kõiki Jeesuse Kristuse sõnadega: „Ma tulen varsti. Pea kinni, mis sul on, et ükski sinu pärga ei võtaks! (Ilm 3:11)

Vene regioon moodustati 22. oktoobril 1986. aastal Pärnu Immaanueli koguduses Eesti EKB Liidu tollase vanempresbüteri Ülo Meriloo juhtimisel. Vanempresbüteri nõukogu koosolekul valiti vene regiooni esimeseks vanempresbüteriks Nikolai Orehhov.

Tol ajal oli Eestis vaid kaks vene kogudust – Tallinnas ja Narvas. Jumala armust on meie regiooni koondunud 12 kogudust sellistes linnades nagu: Tallinn, Pärnu, Valga, Tapa, Kiviõli, Kohtla-Järve, Sillamäe, Narva, Narva-Jõesuu ja 2 gruppi: Loksa ja Tartu.

Meie kogudused teenivad täna mitmetes valdkondades: naistöö, lastetöö, töö teismelistega, noortetöö, laagrid, sport, peretöö ja muusika.

Me täname Issandat toetuse eest kogu EKB Liidu poolt ja ka eelmisi presidente Ülo Merilood, Joosep Tammot, Helari Puud, Meego Remmelit, Erki Tamme nende igakülgse abi eest.

Eesti EKB Koguduste Liidu vene regioon:

Vanempresbüter Valeri Vetšerkovski: Tel 556 43344 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aseesimees Pjotr Šuparski: Tel 5660 2456 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Noortetöö juht Vitaly Mararenko: Tel 5528 458 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lastetöö juht Juri Kalinin: Tel 55940319 •See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Peretöö juht Akim Bordijan
Muusikatöö juht Igor Orehhov: Tel 55618549 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017