Kodulehe suunaja

Immaanueli koguduses Pärnus oli ühel päeval mitme sünni püha

20. märtsil 127. sünniaastapäeva tähistanud Pärnu Immaanueli Baptistikoguduses pühitseti samaaegselt pastor Eduard Kakko ja tema abikaasa Angelika 1-kuuseks saanud poja Karl Gustav Kakko õnnistamise päeva. Liidu president Meego Remmel, kes soovis ja palus koguduse ees õnnistust perekond Kakko esikpojale, kuulutas samas nii hommikusel kui õhtusel evangeelsel jumalateenistusel rõõmusõnumit Päästjast ja Issandast Jeesusest Kristusest ning palvetas pärast seda pikalt hulganisti eestpalvele tulnud inimestega. Neli inimest sai usklikuks, teised kogesid usukinnitust ning uuenenud osadust Issanda Vaimus.

Hommikusel jumalateenistusel tervitas videopildi vahendusel aastapäevakogudust ka pastor Joosep Tammo Vancouverist.

Ajaloodoktor Aldur Vunk kõneles headest ja halbadest aegadest Pärnu esimese baptistikoguduse arenguloos, mis vaatamata kõigele on õpetanud koguduseliikmeid selgemat vahet tegema, mis hea, mis kuri.

Muusikalise ja sõnalise tervituse tõi aastapäevakogudusele Pärnu oikumeeniline naisansambel. Jumalateenistust juhatanud pastor Kakkot assisteerisid teisedki koguduse töötegijad, nende seas juhatuse esimees ja noortejuht.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017