Kodulehe suunaja

Virumaal kasvab usk koguduse kasvu ja rajamisse

Eesti EKB Koguduste Liidu Virumaa piirkonnas ja Rakvere Karmeli koguduses saab üha selgemaks praeguse lootekoguduse tulevane sünd tütarkoguduseks Kundas. Rakvere koguduse pastor ja piirkonna juht Gunnar Kotiesen ootab koguduseliikmetelt isiklikku panust koguduse sünnile kaasaaitamiseks ning piirkonna kogudustelt vaimulikku tuge.

25. märtsil kogunesid Viru piirkonna töötegijad ühisele nõupidamisele Kundas, palvetamaks üheskoos koguduserajajate eest ning andmaks sealsamas jumalateenistusteks kasutatavatele ruumidele vaimulikku õnnistust ja märgilist tähendust.

Liidu president Meego Remmel külastas Rakveres asuvat emakogudust 24. märtsil, et jagada kogemusi ning julgustust uue koguduse sünnile kaasaaitamiseks. Samal nädalal uusi liikmeid ristinud ja 27. märtsil tervelt 11 liikme võrra kasvanud Karmeli kogudus on kogunud tuntust aktiivse laste- ja noortetöö kaudu. Kevadkoolivaheajal korraldati kaks laagrit, aprillis avatakse linnarahvale ja koolilastele eripärane "ülestõusmispühade näitmaailm".
Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017