Kodulehe suunaja

Laagri koguduses on igaüks teretulnud osalema ja vastavalt andidele kaasa teenima

Laagri Kristlikus Koguduses, mis asutati sügisel ja täna tegutseb keset Laagrit asuvas kultuurikeskuses, on igaüks teretulnud osalema ja vastavalt vaimuandidele kaasa teenima. Aprillikuu teisel pühapäeval, kui liidu president Meego Remmel kolm nädalat varem liiduga ühinenud kogudust külastas, võtsid sõna, teenisid muusikas, lastetöös, elektroonika, ruumide või kirikukohvi ettevalmistamisel kaasa pea kõik koguduseliikmed.

Pastor Tõnis Roosimaa nägemuses peab kogudus olema kõigile avatud perekondlik osadusring, kus väärtustatakse iga inimest Jumala palge ees. Kümnekonna pühaäevakoolilapse jaoks valmistavad õpetajad igal nädalal ette lastesõbralikes ruumides toimuvad pühapäevakoolitunnid, samuti huvipakkuva lasteosa koosolekusaalis jumalateenistuse alguses. Ühislaulu juhtivat ülistusansamblit toetab heli- ja videomeeskond, kes samas salvestab ja riputab ka jutluste lindistused koguduse veebilehele kuulamiseks.

Lisaks liidu presidendi jutlusele tõi jumalateenistusele külakosti ka oma kristliku usuelu kogemusest ja Jumala kingitud loomingust tunnistanud laulja Henri Laks. Juunikuus plaanib Laagri kogudus püstitada Laagri keskuses suurema telgi ning korraldada huvipakkuvate sportlike ja kristklike ettevõtmistega lastesündmuse.
Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017