Kodulehe suunaja

Kilingi-Nõmme Vabakogudus on elujõuline ja tänumeelne

Kilingi-Nõmme Vabakogudus pühitses 17. aprillil palmipuudepüha ja aastapäeva ning kinnitas, et 18 aasta eest Pärnust lähtunud misjonitöö tulemusena rajatud koguduses on nii elujõudu kui tänumeelt. Kogudusel on tegus juhatus, kogukonda puudutav sotsiaalselt tundlik teenimistöö, kodune kogudusekoda ning piirkondlikult hoolitsev karjane.

Pastor Aivar Raudver luges päevakohase evangeeliumi teksti ning kutsus pärast avapalvet aastapäevale tulnud külalisi koguduse ette tervitusi andma.

Tartu Salemi Baptistikoguduse keskel noorsootöös ja ingliskeelses töös kaasateeniv õde Beth James laulis ja tunnistas, kuidas Jumal teda Texasest Eestimaale misjonitööle juhatas.

Pärnu Immaanueli koguduse poolt tõid tervitusi vennad Joel Keernik ja Rein Ratas, kes kõnelesid, kuidas koos Jumalaga võib ületada elus ka kõige suuremaid takistusi ning tema väes saab vanagi uue elu ja tähenduse.

Liidu nimel kogudust tervitanud president Meego Remmel kõneles päevateemalises jutluses sellest, kuidas Jeesus ilmub kuninglikult kirkana ka niisuguste kogemuste või tegude keskel, kus inimesed kõike isegi lõpuni ei mõista. Nii võib ka Kilingi-Nõmme koguduse ja selle aastapäeva külastanud inimeste arenguloos tagasivaates tänavune palmipuudepüha elumuutva tähendusega kirkuse omandada. Jumalateenistuse lõpul avaldas juhatuse nimel tänu õde Eha Pusep, kes kutsus kõiki aastapäevaks kaetud laua ümber osadust jätkama.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017