Kodulehe suunaja

Eakad vaimulikud töötegijad Keilas

16. aprillil leidis aset Keila Baptistikoguduse keskel vendluse eakamate vaimulike töötegijate ja tänase liidu juhatuse kokkusaamine. Tavakohaselt igal aastal eri koguduse võõrustada usaldatud kohtumine algas ühise palve ja hommikukohviga.

Sellele järgnes jumalateenistus, mida juhatas võõrustava koguduse tegevust tutvustanud pastor Gunnar Mägi, laulsid koguduse nais- ja segakoor ning pastori lapsed koos emaga moodustatud ansambliga.

Jutluse pidas liidu president Meego Remmel, kes palvetas koos asepresident Viljar Lihtiga nii üle Eesti kokkutulnud vendade-õdede eest kui ka koos nendega mullu Keila koguduse pastorina tööle asunud vend Mägi ja tema pere ning koguduse õnnistatud teenimise eest.

Kauaaegse vendluse karjase Ülo Meriloo õnnistussõnade järel tehti ühispilt ning suunduti lõunalauda, kus jagati mälestusi ja tänu õnnistusterohkete teenimisaastate eest vaimulikul tööl Jumala riigis. Oleviste kogudus kinkis igale osalejale CD-plaadi koguduse lauludega. Samas avaldati lootust, et järgmine sarnane kohtumine võiks toimuda 2012. aastal Kohilas.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017