Kodulehe suunaja

Misjonikalender aastaks 2014

Just nüüd on ilmunud trükist värske misjonikalender aastaks 2014.

See on järjekorralt juba 6 ja valmib Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonda kuuluvate erinevate konfessioonide koostöös ning selles leiavad kajastamist enamuse Eestist välja saadetud misjonäri tegemised.

Ostes kalendri, toetad otseselt EKB Liidu välismisjonitööd, kuna kõik meie liidu koguduste kaudu müüdud kalendritest saadud tulu läheb Liidu välismisjonitöö toetuseks. Samuti avaneb Sul võimalus kanda meie misjonäre palves, elada kaasa nende tegemistele ning mitmedki neist kutsuvad soovijaid lühemaks või pikemaks ajaks ka ise misjonitöös "käed külge panema".

Jõulukingiidee!
Misjonikalender on hea kingitus koguduseliikmetele, sõpradele, vanavanematele jne sest sellest jätkub rõõmu kogu aastaks.

Sel aastal käib kalendriga paralleelselt kaasas ka veebileht, millelt võib leida iga kuu midagi uut ja põnevat - lisalugemist, pilte, videosid jne. Samuti ei puudu igakuiselt veebis ilmuv materjal lastele ja lastetöötegijatele.

Kalender maksab 2.50 EUR

Kust ja kuidas kalendreid osta?
1) Liidu peakontorist Koskla 18
2) 29-30. nov toimuvatel vaimulike tröötegijate päevadel Tallinnas, Nõmmel
3) Suuremaid tellimusi saab teha ka oma piirkonnavanemate kaudu.

Lisaküsimuste korral võib pöörduda Helina Voogne poole (e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 58285426).

Osta misjonikalender endale ja kingituseks sõbrale!
Jagad rõõmusõnumit ja toetad misjonit samal ajal.

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017