Kodulehe suunaja

Otepää kogudus investeerib noorsootöösse

Otepää kogudus ehitab ja laiendab tegevust, eriti just lastetöö osas. Reedeti kogunevad lastetundidesse lasteklubi lapsed ja uuest aastast avati ka väikelaste rühm, kus on ühe-kahe aastased koos emade ja isadega. Rühma veab Lea Meri, kellele tuleb appi abikaasast pastor Margo Meri.

otepaa1otepaa2

Nädalavahetusel olid külas Elva noored, kes pühapäevasel jumalateenistusel teenisid kaasa ülistusega ning oma isikliku tunnistuse andis Miikael Tamm, kes rääkis oma usuelu kogemusest ning kiitis PLL-i (Piiblilugemise laagrid). 

otepaa3

Kogudust külastas veel Liidu Noorsootöö Keskuse tegevjuht Pille Havakats, kes julgustas kogudust teenima oma kogukonda erinevatel viisidel ning andis ülevaate Liidu noorsootöö positiivsetest arengutest ja jagas veel Liibanonis toimunud EBF-i laste- ja noortejuhtide konverentsi muljeid.

Peale jumalateenistust toimus ühine lõunasöök koos lastetöö meeskonnaga ning planeeriti kevadist lastepäeva, mis leiab aset maikuu viimasel laupäeval. Ühtlasi jagati ka lastetöö rõõme ja muresid. Aga tundus, et rõõme on rohkem kui muresid. Pärast viis LNK juht pastori koos abikaasaga suusatama. 

otepaa4

Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017